Upravit stránku
Prodáno
Typ akce Prodej
Typ bytu Byt 3+1
Celková plocha 67  (m2)
Číslo 1752
Obec Ostrava
  • Cena s DPH2 450 000 Kčza nemovitost

POPIS

PRODEJ 3+1, OSOBNÍ VLASTNICTVÍ, V OSTRAVĚ PORUBĚ NA ULICI MAĎARSKÁ PRODEJ bytu 3+1 OSOBNÍ VLASTNICTVÍ, V OSTRAVĚ PORUBĚ NA ULICI Maďarská.


Byt 3+1, o celkové rozloze 67m2, prošel kompletní a velmi náročnou a nákladnou rekonstrukci. Top lokalita Ostravy Poruby. Dům je ve výborné dostupnosti všech služeb, restaurace, obchodního centra, sportovní centra, banky i pošty. Vše v dosahu.
Bezproblémové parkování přímo před domem.

V kuchyni nová kuchyňská linka upravená na míru, pojezdy Bloom, dvířka vysoký lesk, včetně spotřebičů, vestavná trouba, vestavná mikrovlnná trouba, varná deska, digestoř. Vše v záruce 2 roky.

Koupelna a WC, nové velkoformátové obklady a dlažba, led pásek v nice, akrylátová vana, umyvadlo a umyvadlová skříňka, včetně baterií. Vše opět v záruce 2 roky.

V celém bytě, nová elektroinstalce, původní omítky byly strhnuty, následně perlinka, lepidlo a poctivé sádrové omítky. Plovoucí podlahy 8mm, lustry, bodovky. Nově nainstalovány obložky, včetně dveří a klik. Dům je po revitalizaci.

Veškeré vybavení tak jak je na fotce včetně doplňků je součástí prodeje.

Samozřejmostí jsou revize elektroinstalace a statický posudek.
Celkové náklady na bydlení jsou 3.800,-Kč, více v galerii fotek.

V případě financování hypotékou, doporučujeme zdarma zkusit nezávaznou nabídku našeho hypotečního poradce. Obvykle ji má výhodněji, než tu se kterou za námi původně klienti přišli.

ZÁKLADNÍ VLASTNOSTI

Stav objektu Po rekonstrukci
Technologie výstavby Panelová
Celkový počet podlaží 8
Číslo podlaží v domě 4

PLOCHY

Užitná plocha 67  (m2)

PŘÍSLUŠENSTVÍ A VYBAVENÍ

Garáž Ne
Parkoviště Ano
Sklep Ano
Nahoru