Upravit stránku
NovinkaTOP
Typ akce Prodej
Poznámka k ceně Cena k jednání
Celková plocha 440  (m2)
Číslo 1817
Obec Ostrava
  • Cena s DPH11 990 000 Kčza nemovitost

POPIS

Prodej bytového domu na ulici Poděbradova - Ostrava, pozemek 486m2 Naše společnost Vám nabízí ve výhradní zastoupení a ve spolupráci s majitelem k prodeji bytový dům na ulici Poděbradova v blízkosti ulice Stodolní. Velmi strategické místo, jak na bydlení, tak na komerční využití. Jedná se o dvoupodlažní podsklepený dům s prostorným podkrovím, které lze využít na výstavbu další bytových jednotek. Tento dům, lze využít, jak na bytový dům na komerci. K domu náleží velka garáž, která je propojena se dvorem, kde se nachází menší průmyslová hala, sklad, technické místnosti + zázemí. Dům je ze 2/3 podsklepený, stropy v suterénu klenbové, vstup z chodby domu.
I.NP domu je chodbou rozděleno na dvě části, kdy v jedné části je kancelář, WC místnost s umyvadlem a kotelna. Ve druhé části jsou 4 místnosti z toho 2 s okny do ulice, zbylé 2 místnosti, WC, koupelna se sprchovacím koutem a umyvadlem s okny do dvora.
II.NP je schodištěm rozděleno na pravou a levou část, kdy v pravé části podlaží je 1x koupelna s umyvadlem a přípravou pro pračku, 2x WC místnost, komora a 4 místnosti z toho 3 se samostatným vstupem z chodby. Levá část je upravena jako byt 3+1 s koupelnou ( sprchový kout, umyvadlo, WC), 3 místnosti a kuchyně s KL. V podkroví je možnost vybudovat další místnosti.
Okna v domě jsou plastová, podlahy PP, dlažba a PVC. Vytápění domu je zajišťováno plynovým kotlem PROTHERM, ohřev vody elektrickým bojlerem. Část místností má samostatné podružné el. měření i spotřebu vody.
Průmyslová hala a sklad je budova s plochou střechou a drátěným přístavkem se samostatným plynovým topením, vjezd do haly je přes dvoukřídlé garážové vrata, hala má dřevěná okna, betonovou podlahu, soubor zářivkových svítidel, elektroinstalaci 220V a 380V, možnost vjet menším nákladní autem typu Avia.
Garáž je průjezdná z ulice Poděbradova přes dvůr právě do haly. Vrata sekční garážová. Elektroinstalace 220V a 380V, zavedena voda.
Fasáda z přední strany domu je po opravě a je proveden nátěr, zadní strana domu je bez nového nátěru, udržovaná, štítova stěna domu bez omítky.
Možnost vyřízení hypotéky. V případě zájmu či více informací volejte.

Apartment bulding for sale
• Property description
Our company has amazig offer on Poděbradova street close to famous Stodolní street. It’s very strategic place for living or for commercial use.
It’s a two-storey basement house with spacious attic which can be used for the construction of another housing units. Parts of the house is huge garage connected to the yard, where is smaller industrial hall, stock, technical room with facilities
1 NP of the house is divided into two parts, where in the first part is an office, a toilet room with a sink and with a boiler room. In the second part there are four rooms, two of them with windows to the street. Next two rooms have toilet, bathroom, with shower and sink with window to the yard.
2 NP of the thouse is divided by a staircase into right and left side. Where in the right part of the floor is there is one bathroom with sink and free place for washing machine, two toilets, pantry and four rooms, which three of them has separate entrance from the hallway. The left part is arranged as a 3+1 apartment with a bathroom (shower, washbasin, toilet), three rooms, a kitchen. In the attic it is possible to build more rooms,
The windows in the house are plastic, PP floors, floor tiles and PVC. Buiding is heated by a PROTHERM gas boiler, water heating by an electric boiler.
The Industrial hall and warehouse is a building with surface, roof and seperate gas heating. Hall has wooden windows, concrete floor, a set of fluorescent lights 220V and 380V wiring. Also there is the possibility of driving to a smaller truck.
The facade from the front side of the house is after repair and is painted. The back side of the house is without new paint but is maintained.
For more information call our real estate broker. With mortgage will be helpig to you our mortgage specialist
BASIC PROPERTIES: object status – good, construction technology – brick, location of the object – in the block, total number of the floor - 2
AREA: useful area, bulit up area
ACCESSORIES and EQUIPMENT: garage, parking, cellar

ZÁKLADNÍ VLASTNOSTI

Stav objektu Dobrý
Technologie výstavby Cihlová
Poloha objektu V bloku
Celkový počet podlaží 2

PLOCHY

Užitná plocha 440  (m2)
Zastavěná plocha 440  (m2)

PŘÍSLUŠENSTVÍ A VYBAVENÍ

Garáž Ano
Parkoviště Ano
Sklep Ano
Počet parkovacích míst 6
Nahoru