Upravit stránku
NovinkaTOP
Typ akce Prodej
Poznámka k ceně Včetně provize RK a právního servisu
Celková plocha 440  (m2)
Číslo 1817
Obec Ostrava
  • Cena s DPH13 500 000 Kčza nemovitost

POPIS

Prodej bytového domu na ulici Poděbradova - Ostrava, pozemek 486m2 Naše společnost Vám nabízí ve výhradní zastoupení a ve spolupráci s majitelem k prodeji bytový dům na ulici Poděbradova v blízkosti ulice Stodolní. Velmi strategické místo, jak na bydlení, tak na komerční využití. Jedná se o dvoupodlažní podsklepený dům s prostorným podkrovím, které lze využít na výstavbu další bytových jednotek. Tento dům, lze využít, jak na bytový dům na komerci. K domu náleží velka garáž, která je propojena se dvorem, kde se nachází menší průmyslová hala, sklad, technické místnosti + zázemí. Dům je ze 2/3 podsklepený, stropy v suterénu klenbové, vstup z chodby domu.
I.NP domu je chodbou rozděleno na dvě části, kdy v jedné části je kancelář, WC místnost s umyvadlem a kotelna. Ve druhé části jsou 4 místnosti z toho 2 s okny do ulice, zbylé 2 místnosti, WC, koupelna se sprchovacím koutem a umyvadlem s okny do dvora.
II.NP je schodištěm rozděleno na pravou a levou část, kdy v pravé části podlaží je 1x koupelna s umyvadlem a přípravou pro pračku, 2x WC místnost, komora a 4 místnosti z toho 3 se samostatným vstupem z chodby. Levá část je upravena jako byt 3+1 s koupelnou ( sprchový kout, umyvadlo, WC), 3 místnosti a kuchyně s KL. V podkroví je možnost vybudovat další místnosti.
Okna v domě jsou plastová, podlahy PP, dlažba a PVC. Vytápění domu je zajišťováno plynovým kotlem PROTHERM, ohřev vody elektrickým bojlerem. Část místností má samostatné podružné el. měření i spotřebu vody.
Průmyslová hala a sklad je budova s plochou střechou a drátěným přístavkem se samostatným plynovým topením, vjezd do haly je přes dvoukřídlé garážové vrata, hala má dřevěná okna, betonovou podlahu, soubor zářivkových svítidel, elektroinstalaci 220V a 380V, možnost vjet menším nákladní autem typu Avia.
Garáž je průjezdná z ulice Poděbradova přes dvůr právě do haly. Vrata sekční garážová. Elektroinstalace 220V a 380V, zavedena voda.
Fasáda z přední strany domu je po opravě a je proveden nátěr, zadní strana domu je bez nového nátěru, udržovaná, štítova stěna domu bez omítky.
Možnost vyřízení hypotéky. V případě zájmu či více informací volejte.

ZÁKLADNÍ VLASTNOSTI

Stav objektu Dobrý
Technologie výstavby Cihlová
Poloha objektu V bloku
Celkový počet podlaží 2

PLOCHY

Užitná plocha 440  (m2)
Zastavěná plocha 440  (m2)

PŘÍSLUŠENSTVÍ A VYBAVENÍ

Garáž Ano
Parkoviště Ano
Sklep Ano
Nahoru