Upravit stránku
NovinkaTOP
Typ akce Prodej
Typ domu Samostatný rodinný dům
Celková plocha 968  (m2)
Číslo 1895
Obec Velká Polom
  • Cena s DPH12 222 222 Kčza nemovitost

POPIS

Prodej domu ve Velké Polomi 180m2 Naše společnost Vám exkluzivně nabízí nadčasovou novostavbu v lokalitě Velká Polom, na ulici Zelená.

Nemovitost se nachází v klidné části obce v původní zástavbě rodinných domů.

Lokalita patří mezi velmi žádané díky bohatému sportovnímu vyžití, spojení s přírodou a velmi krátkým dojezdem do Ostravy nebo Opavy.

Je zde mateřská i základní škola a spousta sportovních oddílů pro Vás a vaše děti.Dům byl majiteli designově a funkčně navržen a jedná se o naprostý originál plný důmyslných řešení.

Kuchyně je propojena s obývacím pokojem a v přímé blízkosti prostorné terasy, kde můžete trávit veškerý volný čas, grilovat s přáteli a dohlížet na své dovádějící ratolesti. Okrasná zahrada přirozeně chrání soukromí majitelů ze všech stran. Na pozemku jsou okrasné dřeviny, kytičky ale i ovocné stromy. I v případě nepříznivého počasí vám velkoformátová okna poskytnou dostatek světla a krásný výhled do zahrady. Celý dům je naprosto bezbariérový a nenajdete v něm ani jeden práh. Příjemný pocit tepla vám zajistí podlahové vytápění, které je i v garáží pro případ přestavby na obytnou místnost.

Před domem lze zaparkovat až 4 vozy, případně karavan nebo loď.

Dům má velmi nízkou energetickou náročnost a byly zde použity nadstandartní materiály.

Dešťová voda je vedena do rezervoáru a následně použita zavlažovacím systémem k udržování trávníku a skalky.I když se jeví dům jako ideální stále zde jsou zde skryté možnosti jak si jej můžete upravit, například: Garáž proměnit v zimní zahradu, zastřešit terasu a využívat ji i za špatného počasí, na terasu napojit bazén atd.

Pro další informace prosím navštivte www.bydlenivevelkepolomi.cz případně kontaktujte makléře, který vám veškeré dotazy zodpoví.

ZÁKLADNÍ VLASTNOSTI

Stav objektu Novostavba
Technologie výstavby Cihlová
Poloha objektu Samostatný
Celkový počet podlaží 1

PLOCHY

Užitná plocha 180  (m2)
Zastavěná plocha 180  (m2)

TELEKOMUNIKACE

Internet Ano

PŘÍSLUŠENSTVÍ A VYBAVENÍ

Garáž Ano
Parkoviště Ano
Sklep Ne

SÍTĚ A ENERGIE

Plyn Ano
Elektro 230V Ano
Vodovod Ano
Kanalizace Ano
Topení plyn Ano
Nahoru