Upravit stránku
Rezervováno
Typ akce Prodej
Typ domu Vila
Poznámka k ceně + provize RK
Celková plocha 350  (m2)
Číslo 1905
Obec Karviná
  • Cena s DPH7 999 999 Kčza nemovitost

POPIS

Prodej luxusního RD 3+kk, 2+kk, 2+kk, zastavěná plocha 350m2 + terasa + garáž, zahrada 1400 m2 Karviná. Naše společnost Vám exkluzivně nabízí jedinečný luxusní rodinný dům o dispozicích 3+kk, 2+kk, 2+kk, který se nachází v Karviné, na ulici U Vodárny. Lokalita nedaleko lázní, lesu, parku, poblíž je také začínající zástavba nových RD. Jedná se o atypický rodinný dům, který je určen jak pro velkou rodinu, tak pro rodinu, která má ráda své soukromí a prostor.

Tento rodinný dům se odlišuje od jiných rodinných domů svou dispozicí, velikostí a rozlohou. Návrh, který dělal architekt, byl s úmyslem rozdělit jednotky tak, aby každá z nich měla své soukromí a samostatný vstup. Ovšem výše zmíněné dispozice lze předělat také na 5+kk a 2+kk, jednoduchou úpravou.

Začněme tedy příjezdem k domu, kde je 8 parkovacích míst, elektrická brána a vjezd do garáže na dvě auta, či motorku. Na stavbu cihlového plotu bylo použito tolik materiálu, jako na stavbu dvou RD. Dům byl v průběhu 10 let neustále rekonstruován, využívaná moderní technologie, podlahové topení, solární panely, klimatizace, zateplení a plastová okna. Kolaudace RD proběhla v minulých dvou letech. Dům má venkovní wc, posezení, koutek pro děti, gril, obrovskou zastřešenou terasu a pergolu. V domě jsou použité velmi drahé materiály, mramor, dlažba, masiv. Dům má dva krby, jeden je v obývacím pokoji a druhý, pro romantiky, v ložnici.

V případě Vašeho zájmu Vám rádi poskytneme pomoc s vyřízením hypotečního úvěru. Pro rezervaci prohlídky prosím kontaktujte makléře.

ZÁKLADNÍ VLASTNOSTI

Stav objektu Po rekonstrukci
Technologie výstavby Cihlová
Poloha objektu Samostatný
Celkový počet podlaží 2
Počet bytů v domě 3

PLOCHY

Užitná plocha 350  (m2)
Plocha zahrada 1400  (m2)
Zastavěná plocha 350  (m2)

TELEKOMUNIKACE

Internet Ano

PŘÍSLUŠENSTVÍ A VYBAVENÍ

Garáž Ano
Parkoviště Ano
Balkón Ano
Sklep Ano
Počet parkovacích míst 8

SÍTĚ A ENERGIE

Plyn Ano
Elektro 230V Ano
Elektro 400V Ano
Vodovod Ano
Kanalizace Ano
Nahoru