Upravit stránku
NovinkaTOP
Typ akce Prodej
Typ pozemku Stavební parcela
Poznámka k ceně Bez provize RK
Celková plocha 5260  (m2)
Číslo 1894
Obec Rychvald
  • Cena s DPH11 000 000 Kčza nemovitost

POPIS

Prodej pozemků (5260m2) Rychvald okr.Karviná. Pozemky se prodávají včetně kompletní projektové dokumentace, takže můžete ještě dnes začít stavět.

Pozemky mají kompletně zabezpečené inženýrské sítě elektřiny, vodovodní přípojky, kanalizaci i plyn. Stačí tedy přijít s vaším vysněným návrhem a můžete okamžitě začít stavět.

Již je vydáno platné stavební povolení na 5 RD v listopadu 2021.

Máme připravenou kompletní 3D vizualizaci rodinných domů s kompletní projektovou dokumentací ke všem pozemkům.

Domy jsou řešeny pro rychlou a efektivní výstavbu.

Při koupi samotného pozemku, i v případě kompletního bydlení na klíč vám rádi pomůžeme zabezpečit nejvýhodnější financování spolu s našimi partnery v oblasti bankovnictví.

Město Rychvald je protkáno několika potoky, rybníky, obklopené zelení a jeho dominantou je renesanční zámeček ze 16. století, který městu dodává historickou atmosféru. Ve městě se nachází kompletní občanská vybavenost, ale pokud by někdo zatoužil po ruchu velkoměsta, do centra Ostravy se dostane za pouhých 15 minut jízdy autem. V oblasti osobní dopravy mají obyvatelé k dispozici autobusová spojení do Ostravy, Orlové, Karviné, Havířova a Bohumína. V Rychvaldě funguje aktivně ochotnický soubor, pravidelně jsou pořádány adventní koncerty v husitském sboru a koncerty v rámci Svatováclavského hudebního festivalu, dále také tradiční plesy, Rybí slavnosti, Vánoční trhy, Živý Betlém apod.


Více informací o lokalitě, pozemcích a projektech vám rádi představíme osobně na prohlídce nebo případně telefonicky.

SÍTĚ A ENERGIE

Plyn Ano
Elektro 230V Ano
Elektro 400V Ano
Nahoru