Upravit stránku
NovinkaTOP
Typ akce Prodej
Typ pozemku Stavební parcela
Poznámka k ceně Bez provize RK
Celková plocha 768  (m2)
Číslo 1898
Obec Rychvald
  • Cena s DPH2 280 000 Kčza nemovitost

POPIS

Naše společnost Vám exkluzivně nabízí k prodeji pozemek o výměře 768m2. Chcete si vybudovat moderní bydlení a místo, kde budete trávit se svými nejbližšími příjemné chvíle? Přemýšlíte nad vhodným umístěním vysněného domku nebo uvítáte pozemek v klidném prostředí s kompletně navrhnutou vizualizací a realizací výstavby?

Pokud jste odpověděli ANO tak čtěte prosím dále...

Máme 5 pozemků s již vydaným stavebním povolením v 11/2021. Velikosti od 768-1365m2. V cenách od 2 227 200,.Kč do 3 549 000,-Kč.

Pozemky se prodávají včetně kompletní projektové dokumentace, takže můžete ještě dnes začít stavět.

Pokud nemáte firmu na výstavbu nebo nemáte čas, tak Vám rádi zajistíme devoleperskou firmu, která bude v této lokalitě provádět výstavbu v období 4/2022 až 11/2022.

Pozemky mají kompletně zabezpečené inženýrské sítě elektřiny, vodovodní přípojky, kanalizaci i plyn. Stačí tedy přijít s vaším vysněným návrhem a můžete okamžitě začít stavět.


Pro náročnější klienty máme připravenou kompletní 3D vizualizaci rodinných domů s kompletní projektovou dokumentací a půdorysy. Podle zadání klienta jsme schopni zapracovat úpravy a následně vám kompletní výstavbu domku zrealizovat.Při koupi samotného pozemku, i v případě kompletního bydlení na klíč vám rádi pomůžeme zabezpečit nejvýhodnější financování spolu s našimi partnery v oblasti bankovnictví.Město Rychvald je protkáno několika potoky, rybníky, obklopené zelení a jeho dominantou je renesanční zámeček ze 16. století, který městu dodává historickou atmosféru. Ve městě se nachází kompletní občanská vybavenost, ale pokud by někdo zatoužil po ruchu velkoměsta, do centra Ostravy se dostane za pouhých 15 minut jízdy autem. V oblasti osobní dopravy mají obyvatelé k dispozici autobusová spojení do Ostravy, Orlové, Karviné, Havířova a Bohumína. V Rychvaldě funguje aktivně ochotnický soubor, pravidelně jsou pořádány adventní koncerty v husitském sboru a koncerty v rámci Svatováclavského hudebního festivalu, dále také tradiční plesy, Rybí slavnosti, Vánoční trhy, Živý Betlém apod.Více informací o lokalitě, pozemcích a projektech vám rádi představíme osobně na prohlídce nebo případně telefonicky.

SÍTĚ A ENERGIE

Plyn Ne
Elektro 230V Ano
Vodovod Ano
Kanalizace Ne
Nahoru