Upravit stránku
NovinkaTOP
Typ akce Prodej
Typ pozemku Stavební parcela
Poznámka k ceně možnost financování hypotečním úvěrem, cena k jednání
Celková plocha 1204  (m2)
Číslo 1908
Obec Ostrava
  • Cena s DPH2 700 Kčza m2

POPIS

Exkluzivně Vám nabízíme naše pozemky v Ostravě Polance, v místní části Janová. Na hranici pozemku jsou inženýrské sítě elektřiny, plynu, vodovodní přípojky. Pozemek je rovinatý a pravidelného tvaru. Sjezd je přímo z obecní cesty. Rozměry jsou cca 52 na 22 metrů. Pozemek je veden v uzemním plánu k zástavbě rodinných domu nebo k rekreaci.

Pro tento pozemek doporučujeme bungalov, ideálně do 200m2, v zadní části pozemku, vzhledem k elektrickému vedeni v před části. Výhoda umístění bungalovu v zadní části, na jižní straně, bude taková, že až do pozdních hodin bude vždy krásně slunečno a teplo na zahradě, taktéž i v domě. Viz vizualizace.

Místní část Janová je satelitní část Ostravy, s velmi dobrou dostupností služeb, 9 minut od nákupního centra Shopping park, tedy pošty, obchodů, restaurací, sportovišť, fitness centra. Velkou výhodou je také přípoj na dálniční sjezdy. Oblast Janová je na kopci, v zástavbě novostaveb, což zaručuje , že okolní domy budou topit ekologicky a po celý rok bude čerstvý vzduch. Celkový duch místní části Janové je velmi přátelský, pořádají se zde sousedské akce, ochutnávka pálenek, večerní stezky odvahy pro děti, nebo fotbalové turnaje na nedalekém hřišti.

Možno financovat protiúčtem, třeba s možností zůstat v nájmu.

V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat a domluvit si nezávaznou prohlídku. Taktéž Vám můžeme zajistit financování, přes našeho hypotečního specialistu.

OBČANSKÁ VYBAVENOST

Autobus Ano
MHD Ano
Školka Ano

SÍTĚ A ENERGIE

Plyn Ano
Elektro 230V Ano
Vodovod Ano
Vlastní vodní zdroj Ne
Kanalizace Ne
Nahoru