Upravit stránku
NovinkaTOPSleva
Typ akce Prodej
Typ pozemku Stavební parcela
Poznámka k ceně možnost financování hypotečním úvěrem
Celková plocha 2204  (m2)
Číslo 1884
Obec Ostrava
  • Cena s DPH3 000 Kčza m2

POPIS

Exklusivně nabízíme pozemek Ostravě Polance v části Janová. Inženýrské sítě na hranici pozemku, plyn, voda, elektřina. Pozemek je téměř čtvercového tvaru a v rovině. Sjezd přímo z obecní cesty. Rozměry jsou cca 42, metrů na šířku i délku. Janová je satelitní část Ostravy, s velmi dobrou dostupností služeb, 9 minut od nákupního centra Shopping park, tedy pošty, obchodů, restaurací sportovišť fitness centra. Velkou výhodou, je přípoj na dálniční sjezdy. Oblast Janová je na kopci a v zástavbě novostaveb, což zaručuje po celý rok čerstvý vzduch a jasné sluneční počasí.

Pro tento pozemek doporučujeme bungalov, ideálně 200m2 a více. Výhoda umístění bungalovu v zadní části, na jižní straně, bude taková, že až do pozdních hodin bude vždy krásně slunečno a teplo na zahradě, taktéž i v domě. Viz. vizualizace.

Místní část Janová je satelitní část Ostravy, s velmi dobrou dostupností služeb, 9 minut od nákupního centra Shopping park, tedy pošty, obchodů, restaurací, sportovišť, fitness centra. Velkou výhodou je také přípoj na dálniční sjezdy. Oblast Janová je na kopci, v zástavbě novostaveb, což zaručuje , že okolní domy budou topit ekologicky a po celý rok bude čerstvý vzduch. Celkový duch místní části Janové je velmi přátelský, pořádají se zde sousedské akce, ochutnávka pálenek, večerní stezky odvahy pro děti, nebo fotbalové turnaje na nedalekém hřišti.

SÍTĚ A ENERGIE

Plyn Ano
Elektro 230V Ano
Elektro 400V Ano
Vodovod Ano
Kanalizace Ne
Nahoru