Upravit stránku
NovinkaTOP
Typ akce Prodej
Typ pozemku Stavební parcela
Celková plocha 4364  (m2)
Číslo 1882
Obec Petřvald
  • Cena s DPH1 500 Kčza m2

POPIS

Stavební pozemek v Petřvaldě u Karviné 4364 m², na ulici Modrá Vytvořte si domov nebo V.I.P. soukromou rezidenci na pozemku, kde lze postavit jeden nebo až čtyři samostatné rodinné domy. Pozemek je členěn ve čtyřech samostatných parcelách, kdy pozemek 1 = 836 m2, pozemek 2 = 852 m2, pozemek 3 = 889 m2, pozemek 4 = 891 m2, příjezdová cesta= 896 m2, celková plocha 4364 m2. Příjezd je zajištěn zpevněnou komunikací.

Příjemná lokalita v zástavbě rodinných domů. Skvělé napojení na Ostravu i Karvinou. Komu to jezdí na dvou kolech, uvítá cyklostezku, která lemuje široký záběr obce Petřvald, až do Ostravy. Dopravní infrastrukturu zajišťují autobusy. V blízkém okolí lze využít služby občanské vybavenosti, mateřská a základní škola, zdravotnické služby, obchody, kavárny, ale také tenisové kurty nebo Městskou knihovnu Petřvald.

S hypotékou si nelámejte hlavu, tu Vám rád pomůže zajistit náš finanční specialista. Advokátní kancelář zajišťuje úschovu včetně právního servisu, a až do předání nemovitosti Vás bude provázet realitní makléř.

OBČANSKÁ VYBAVENOST

Autobus Ano
MHD Ano
Školka Ano
Škola Ano
Lékař Ano
Pošta Ano
Obchody Ano
Supermarket Ano
Služby Ano

SÍTĚ A ENERGIE

Elektro 230V Ano
Vodovod Ano
Kanalizace Ne

ENERGIE

Třída energetické náročnosti budovy G - Mimořádně nehospodárná
Nahoru